Gérard Grassère - Olieverf op doek: 'Meisje in witte stad'

Gérard Grassère - Olieverf op doek: 'Meisje in witte stad' kopen? Bied vanaf 450!
Gérard Grassère - Olieverf op doek: 'Meisje in witte stad' kopen? Bied vanaf 450!Gérard Grassère - Olieverf op doek: 'Meisje in witte stad' kopen? Bied vanaf 450!Gérard Grassère - Olieverf op doek: 'Meisje in witte stad' kopen? Bied vanaf 450!Gérard Grassère - Olieverf op doek: 'Meisje in witte stad' kopen? Bied vanaf 450!Gérard Grassère - Olieverf op doek: 'Meisje in witte stad' kopen? Bied vanaf 450!
  • Gérard Grassère (1915-1993)
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst67.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van Gérard Joseph Grassère met de titel: 'Meisje in witte stad'. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Gérard Joseph Grassère
Titel: Meisje in witte stad
Periode: 1945 t/m 1999
Techniek: Olieverf op Doek

Oplage: Unicum
Gesigneerd: Linksonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 50 x 50 cm
Afmeting lijst (HxB): 67,5 x 67,5 cm
Conditie werk: Goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001267

Het werk is in goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.

Gérard Grassère (1915-1993)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Maison_d_art
FA. (10)

Lid sinds 2019
270 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
67.5 cm
67.5 cm
50 cm
50 cm
Sluit over 3d 19u 6m 19s
Openingsbod€ 450
ObjectlocatieHamont-Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-02-2023 om 10:58
Eindtijd:12-02-2023 om 20:14