5. Gérard Grassère

Gérard Grassère (1915-1993)

5 aangeboden items / 43 verkochte items

FA. (44 x Favoriet)

Gérard GRASSÈRE (Heerlen 1915 - Den Bosch 1993)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Gérard Grassère - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!

Gérard Grassère - Stilleven

Geplaatst doorrombrero

Afmetingen72 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gérard Grassère - Ingelijst olieverf op board: stilleven kopen? Bied vanaf 295!

Gérard Grassère - Ingelijst olieverf op board: stilleven

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen34 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst

Gérard Grassère - Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 195!

Gérard Grassère - Olieverfschilderij

Geplaatst doorGoedgeluk

Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Gérard Grassère - Beeld, Moeder met Kind kopen? Bied vanaf 300!

Gérard Grassère - Beeld, Moeder met Kind

Beeld / Object

Geplaatst dooriledere

TechniekKeramiek
Afmetingen44 cm x 16 cm x 16 cm (h x b x d)
Gérard Grassère - Zigeunerkamp in de winter kopen? Bied vanaf 100!

Gérard Grassère - Zigeunerkamp in de winter

Geplaatst doorAbrumax

Jaartal1947
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst