Gerard Hordijk - Staand vrouwelijk naakt

Gerard Hordijk - Staand vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 250!
Gerard Hordijk - Staand vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 250!Gerard Hordijk - Staand vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 250!Gerard Hordijk - Staand vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 250!
  • Gerard Hordijk (1899-1958)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.

Getekend op grijs papier, in rood pastelkrijt met witte accenten, gesigneerd rechts onder, gestempeld aan de achterzijde.
Gerard Hordijk 1899-1958 Studeerde bouwkunde in Delft en gelijktijdig aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Van 1925 tot 1935 woont en werkt hij in Parijs, daarna tot 1940 in Amsterdam. Net voor het aanbreken van de Tweede Wereldoorlog vertrok hij naar New York. In 1947 keerde hij terug naar Amsterdam waar hij in 1958 overleed.            In Parijs is hij de onderbuurman van Piet Mondriaan. De twee schilders worden goede vrienden. Hordijk was, anders dan Mondriaan, een veelzijdig kunstenaar, naast schilderijen en aquarellen maakte hij wandschilderingen in opdracht en verzorgde met succes de aankleding van toneel- en balletdecors voor het Holland Festival.. In Museum Flehite in Amersfoort was in oktober 2017 een grote overzichtstentoonstelling van zijn oeuvre te zien.
perfecte staat
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80