Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst - Verkocht

Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
  • Gerard Princee (1908-1999)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
Lijst73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek werk van Gerard Princée.
Niet gedateerd.
Gesigneerd met potlood (rechtsonder)

Materiaal: Gouache op geschept papier
Mooi ingelijst in decoratieve houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Enkel ophalen!

Dit item is verkocht voor 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2022 om 09:59
Eindtijd:06-09-2022 om 20:11
PetervanBommel
04 sep. / 11:45
€ 135