Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975

Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975 kopen? Bied vanaf 75!Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975 kopen? Bied vanaf 75!Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75.5 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Gerti Bierenbroodspot (b.1940)
 Materiaal : kleurenlitho (groot) het betreft hier nummer 121 van de 150 (nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren). Titel :Labyrinth.  Bladgrootte : 75,5x 105,5 cm
 Gesigneerd : ja, met de hand gesigneerd (potlood) tevens atelier stempel "Gerti 1975". De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Let op. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het oplagenummer op het bladbomdat wij meerdere exemplaren hebben gehad.

Gerti Bierenbroodspot (1940)

Alle items van deze kunstenaar(24)
FA. (28)

870 verkochte items
105.5 cm
75.5 cm
Starttijd:08-08-2022 om 22:56
Eindtijd:13-08-2022 om 19:27
Openingsbod€ 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland