Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75.5 x 105.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Gerti Bierenbroodspot (b.1940)
Materiaal : kleurenlitho (groot) het betreft hier nummer 121 van de 150 (nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren). Titel :Labyrinth. Bladgrootte : 75,5x 105,5 cm
Gesigneerd : ja, met de hand gesigneerd (potlood) tevens atelier stempel "Gerti 1975". De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Let op. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het oplagenummer op het bladbomdat wij meerdere exemplaren hebben gehad.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 18-8-2022 om 16:00 |
Eindtijd | 30-1-2023 om 0:31 |