In goede staat verkerende houtsnede. Was zonder passe partout ingelijst maar het glas zit niet meer in de lijst. Het werk is aan de bovenzijde met dubbelzijdig tape vastgeplakt
Goed
geen beschadigingen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hollandsche rading, Nederland
koeriersdienst