Guillaume Le Roy - GUILLAUME le Roy - abstract werk uit 1969 in PERFECTE Staat en MOOI INGELIJST. - Verkocht

GUILLAUME le Roy - abstract werk uit 1969 in PERFECTE Staat en MOOI INGELIJST. kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

GUILLAUME le Roy - abstract werk uit 1969 in PERFECTE Staat en MOOI INGELIJST. kopen? Bied vanaf 150!GUILLAUME le Roy - abstract werk uit 1969 in PERFECTE Staat en MOOI INGELIJST. kopen? Bied vanaf 150!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Betreft een uniek werk van le Roy uit 1969 (ets) uit eigen collectie h.c. Het werk heeft de antiquariaat status en verkeert in perfecte staat. 60x70 (blad) en 45x50 cm (beeld)

Galerie waarde: 950,- Afhalen heeft de voorkeur. Het werk is mooi ingelijst in een aluminium lijst, compleet met ophangsysteem en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen. Maat: buitenzijde lijst ca. 60x70 cm