| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een uniek werk van le Roy uit 1969 (ets) uit eigen collectie h.c. Het werk heeft de antiquariaat status en verkeert in perfecte staat. 60x70 (blad) en 45x50 cm (beeld)
Galerie waarde: 950,- Afhalen heeft de voorkeur. Het werk is mooi ingelijst in een aluminium lijst, compleet met ophangsysteem en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen. Maat: buitenzijde lijst ca. 60x70 cm
| Transport | |
| Garantie | |