Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, houtsnede - Verkocht

Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Karakteristieke zwart-wit houtsnede van Guillaume Le Roy op japans papier. Handgesigneerd en genummerd (20 uit een oplage van 35) met potlood.  Het werk is nooit ingelijst geweest (waarschijnlijk zelfs nooit uit de map geweest), want is in zeer goede conditie.  Er is alleen een stukje uit de witte marge rechts (zie foto 2), maar dit is goed ingelijst niet te zien. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 63cm x 84cm (blad), 60cm x 80cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.

Als het echt niet anders kan, dan kan het werk verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland, 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper (vanwege de kwetsbaarheid van het japans papier).