Guillaume Le Roy - Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede - Verkocht

Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 115!
Grafiek (handgesigneerd)

Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 115!Guillaume Le Roy - Abstracte voorstelling, meerkleurige houtsnede kopen? Bied vanaf 115!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige houtsnede van Guillaume Le Roy op japans papier, netjes gemonteerd op glad wit karton.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (1970) en genummerd (12/25).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO; in uitstekende conditie.

Afmetingen: 70cm x 55cm (geheel), 67cm x 52cm (blad)

Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Volgens kunstcritici is Le Roy “...de ongeëvenaarde meester van de hoogdruk in vormen waar doorheen het licht sijpelt” , “een koning onder de grafici “,…een echte graficus, verknocht aan de techniek van het kervende mes en bijtende zuren. Het elementaire van die techniek spreekt rechtstreeks uit zijn werk”, "als graficus is er een steeds grotere ontwikkeling naar versobering en onthouding”