Guillaume Le Roy - GUILLAUME Le Roy - bijzondere ets uit gelimiteerde ea. oplage uit 1979 - Verkocht

GUILLAUME Le Roy - bijzondere ets uit gelimiteerde ea. oplage uit 1979 kopen? Bied vanaf 120!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

betreft een bijzonder werk van Le Roy uit 1979, uitgegeven in beperkte ea. oplage. het werk is nooit ingelijst geweest, verkeert in perfecte staat en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.

Maat: beeld 45x55, papier met ruime marge groter.

Galerie prijs: € 950,-