| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Guilaume Le Roy.
Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit grote abstracte werk van Le Roy uit 1979. Het betreft een grote ets op gewatermerkt papier en in potlood linksonder gesigneerd door de kunstenaar.
Maat: 60x80cm
Staat: onberispelijk
Galerie waarde: 1.500,-
Afhaal locatie: Utrecht
Verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in robuuste verpakking)
| Transport | |
| Garantie | |