Guillaume Le Roy - GUILLAUME Le ROY - Groot abstract werk in zwart wit - gesigneerd in potlood ea. - Verkocht

GUILLAUME Le ROY - Groot abstract werk in zwart wit - gesigneerd in potlood ea. kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Guilaume Le Roy.

Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit grote abstracte werk van Le Roy uit 1979. Het betreft een grote ets op gewatermerkt papier en in potlood linksonder gesigneerd door de kunstenaar.

Maat: 60x80cm

Staat: onberispelijk

Galerie waarde: 1.500,-

Afhaal locatie: Utrecht

Verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in robuuste verpakking)