Guillaume Le Roy - Guillaume le Roy, kleurenets uit 1972 - Verkocht

Guillaume le Roy, kleurenets uit 1972 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

een prachtige 'oude' kleurenets van Guillame le Roy uit 1972

druk 12/60, formaat  52 x 43 cm., gesigneerd

verzendkosten 7,50, zonder kosten af te halen in Utrecht.