In opdracht geveild:
(30-30-1)
Mooie kleurenlitho met dik opliggende inkt van Guillaume le Roy. Op dik wit papier gedrukt.
Titel: Abstracte compositie
Jaartal: 1993
Afmetingen: 43cm x 58cm
Gesigneerd: handgesigneerd met potlood + '93.
Ingelijst: Nee
Oplage: 9/75
Conditie: Zeer goed
Het werk is in perfecte staat, echter heeft een paar kleine putjes in het werk. Dit is nauwelijks zichtbaar, maar moet wel vermeld worden natuurlijk.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden wordenin een koker. (10 euro binnen NL). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: