| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
De diep zwarte krassen roepen associaties met verkoling op, de zacht gele achtergrond doen denken aan een onregelmatig ingewassen kalkmuur. Al met al een prachtig ‘tastbare’ textuur.
Wikipedia: Volgens kunstcritici is Le Roy “...de ongeëvenaarde meester van de hoogdruk in vormen waar doorheen het licht sijpelt” [3] , “een koning onder de grafici “ [4],…een echte graficus, verknocht aan de techniek van het kervende mes en bijtende zuren. Het elementaire van die techniek spreekt rechtstreeks uit zijn werk” [5], “…(zijn ontwikkeling) als graficus is er een naar steeds grotere versobering en onthouding”
titel: geen (onbekend)
jaartal: 1972
materiaal: mooi stevig papier van Arches France (watermerk)
afmeting ets: 52,5cm breed x 42,5cm hoog
afmeting blad: 80cm breed x 60cm hoog
gesigneerd: handgesigneerd met potlood
oplage: 50/50
ingelijst: nee
conditie: goed
afhandeling: zonder extra kosten af te halen op afspraak in Amsterdam Centrum. Of door PostNL-toezending met track & trace/aangetekend tegen bijbetaling van 10 euro (NL), van 15 euro (BE).
bezichtigen: op afspraak vooraf bezichtiging mogelijk in Amsterdam Centrum
| Transport | |
| Garantie | |