Guillaume Le Roy - Guillaume le Roy: meer kleurige abstracte ets/aquatint - Verkocht

Guillaume le Roy: meer kleurige abstracte ets/aquatint kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Guillaume le Roy: meer kleurige abstracte ets/aquatint kopen? Bied vanaf 55!Guillaume le Roy: meer kleurige abstracte ets/aquatint kopen? Bied vanaf 55!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
Meestal werktte Guillaume le Roy (1938-2008) in zwart-wit; deze mooie meer kleurige abstracte ets/aquatint is daarop een goede uitzondering (verworven uit ABN AMRO-collectie).

De diep zwarte krassen roepen associaties met verkoling op, de zacht gele achtergrond doen denken aan een onregelmatig ingewassen kalkmuur.  Al met al een prachtig ‘tastbare’ textuur.

Wikipedia: Volgens kunstcritici is Le Roy “...de ongeëvenaarde meester van de hoogdruk in vormen waar doorheen het licht sijpelt” [3] , “een koning onder de grafici “ [4],…een echte graficus, verknocht aan de techniek van het kervende mes en bijtende zuren. Het elementaire van die techniek spreekt rechtstreeks uit zijn werk” [5], “…(zijn ontwikkeling) als graficus is er een naar steeds grotere versobering en onthouding”

titel: geen (onbekend)

jaartal: 1972

materiaal: mooi stevig papier van Arches France (watermerk)

afmeting ets:  52,5cm breed x 42,5cm hoog

afmeting blad:  80cm breed x 60cm hoog

gesigneerd: handgesigneerd met potlood

oplage: 50/50

ingelijst: nee

conditie: goed

afhandeling: zonder extra kosten af te halen op afspraak in Amsterdam Centrum. Of door PostNL-toezending met track & trace/aangetekend tegen bijbetaling van 10 euro (NL), van 15 euro (BE).

bezichtigen: op afspraak vooraf bezichtiging mogelijk in Amsterdam Centrum