| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een meerkleuren ets uit 1975 (ea.) en uitgegeven in zeer kleine ea. oplage. Het werk verkeert in onberispelijke staat, is nooit ingelijst geweest, heeft geen enkele ouderdoms kenmerken en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.
Maat: papier 50x60 cm, beeld iets kleiner.
| Transport | |
| Garantie | |