Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek 'Head' - Ingelijst - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek 'Head' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 375!
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek 'Head' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 375!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek 'Head' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 375!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek 'Head' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 375!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek 'Head' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 375!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst76 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek  van Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe met de titel: 'Head'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe
Techniek:  Olieverf op doek
Oplage: Unica
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 65 x 50 cm
Afmeting blad (HxB): 76 x 60 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Enkele gebruikssporen

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft enkele gebruikssporen.

Guillaume Lo-A-Njoe (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
698 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
60 cm
76 cm
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 431,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-04-2021 om 12:15
Eindtijd:25-04-2021 om 19:08
johandetem
25 apr. / 16:34
€ 375