FA. (15)

Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot)

Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek, Landschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (450)
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
Jaartal1964
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 100 cm (h x b)
Lijst92 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract werk in gedempte kleuren door Lo-A-Njoe. Het werk wordt vanaf 1 euro aangeboden als resultaat van de zeer slechte conditie van het desbetreffende werk. De daadwerkelijke veilingwaarde ligt tussen de €600,- tot 1000,- euro.

Dit item valt onder de margeregeling
ConditieBeschadigd

Het werk verkeert in zeer slechte staat. Door vocht is een grote hoeveelheid craquelé ontstaan, waardoor er op een aantal plekken de verf omhoogsteekt of heeft losgelaten. Bovendien is het doek erg vervuild. Zie de detailfoto's voor een indruk van de algehele conditie van het werk.

Guillaume Lo-A-Njoe (1937)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
102 cm
92 cm
100 cm
90 cm
Sluit over 4d 4u 18m 49s
Huidig bod€ 30
Volgend minimum bod: € 35
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:20-06-2022 om 12:25
Eindtijd:03-07-2022 om 19:51
Biedingen (8)
nelleke1958
gisteren / 12:04
€ 30
GeaJegen
27 jun. / 14:37
€ 25
nelleke1958
20 jun. / 21:54
€ 20
Creceveur
20 jun. / 14:58
€ 15
nelleke1958
20 jun. / 14:37
€ 10
Creceveur
20 jun. / 14:32
€ 5
nelleke1958
20 jun. / 14:31
€ 3
Creceveur
20 jun. / 12:33
€ 1