Guillaume Lo-A-Njoe - Open door - Verkocht

Guillaume Lo-A-Njoe - Open door kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Guillaume Lo-A-Njoe - Open door kopen? Bied vanaf 20!Guillaume Lo-A-Njoe - Open door kopen? Bied vanaf 20!Guillaume Lo-A-Njoe - Open door kopen? Bied vanaf 20!Guillaume Lo-A-Njoe - Open door kopen? Bied vanaf 20!Guillaume Lo-A-Njoe - Open door kopen? Bied vanaf 20!Guillaume Lo-A-Njoe - Open door kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  civasa
FA. (3)

Lid sinds 2019
33 verkochte items
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)
Jaartal2000
StijlAbstract
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
hoogwaardige zeefdruk van de bekenden Nederlandse kunstenaar guillaume LO A NJOU nieuwstaat vervaardigd op hand geschept papier gesigneerd en genummerd door de kunstenaars oplage van 150  open door

Dit item is verkocht voor 18,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-04-2020 om 23:22
Eindtijd:18-04-2020 om 20:11
teerpeer
18 apr. / 15:33
€ 16