Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen]
Edward Hald - Slip Graal' kom/snoepschaal op voet.
Jacques Pijnenborg - Stilleven van uien en schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 13 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Guus Kuit houdt zich al meer dan dertig jaar bezig met etsen. 'Humor verbindt alles’ lijkt een beetje afwijkend van zijn meer bekende werk waarvoor hij zijn inspiratie haalt uit zijn directe omgeving: het Veluwse platteland, maar is onmiskenbaar een 'Guus Kuit'. Hij is vooral bekend door de subtiele kleuropbouw in zijn werk. Bij het werk ‘Humor verbindt alles’ maar hij daar ook duidelijk gebruik van. Door de sfeervolle vormentaal, rijke kleuropbouw en grote technische vaardigheden zijn de etsen van Guus Kuit herkenbaar. ‘Humor verbindt alles’ vormt daarbij geen uitzondering.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het betreft een vakkundig ingelijst kunstwerk van Guus Kuit. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Renkum, Nederland |
Objectlocatie | Renkum, Nederland |
Starttijd | 13-8-2021 om 17:19 |
Eindtijd | 25-10-2021 om 13:14 |