Louis-Jacques Camerlinckx - Christuskop
Niet of onleesbaar gesigneerd - Delft - De Oude kerk - hangesigneerde ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afbeelding 25x25 cm. Papier in goede staat.
Handgesigneerd en '87 r.o. Titel "Aviko's blauwe boerderij".
In een fraaie lijst igst, lichte krasjes, 37x37 cm.
Deze zeefdruk is ten geschenke gegeven door Jansen aan Herman van het Singer museum als dank voor de expositie aldaar.
Geschreven en ondertekend door de kunstenaar.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 23-12-2016 om 0:01 |
Eindtijd | 6-1-2017 om 0:01 |