Han Krug - Houtsnede kerk 1928 - Uitgave Boek en Periodiek Den haag - Verkocht

Han Krug - Houtsnede kerk 1928 - Uitgave Boek en Periodiek Den haag kopen? Bied vanaf 25!
Han Krug - Houtsnede kerk 1928 - Uitgave Boek en Periodiek Den haag kopen? Bied vanaf 25!Han Krug - Houtsnede kerk 1928 - Uitgave Boek en Periodiek Den haag kopen? Bied vanaf 25!
  • Han Krug (1890-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 10 cm (h x b)
Lijst26 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede "Dorpstraatje" door Han Krug uit de map "Stille Plekjes" uitgegeven door "Boek en Periodiek" R.J. Goddard Den Haag 1928

Gemonogrammeerd door Han Krug op achterzijde HK

Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-11-2022 om 13:27
Eindtijd:24-11-2022 om 19:22
Appiebrule
23 nov. / 21:21
€ 25