Op de mooiste manier ingelijste aquarel linksonder gesigneerd MES.
Bijgaand heel mooi boek (117 blz.) van Han Mes met vnl. afbeeldingen van haar werken, uitgegeven 1996.
Han Mes, studeerde aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (1952 tot 1956) in Amsterdam. Na het afronden van haar opleiding vertrok ze naar Parijs, waar ze door veelvuldig museumbezoek een voorliefde kreeg voor middeleeuwse kunst. Geïnspireerd door deze middeleeuwse symboliek creëerde Han Mes haar eigen beeldtaal. Ze schildert graag schaduwpartijen en grote kleurvlakken. De voornaamste inspiratiebron is de mens, het leven, dit boeit haar mateloos. Elk schilderij vertelt een verhaal, en samen vertellen ze haar levensverhaal. Ze kreeg van de Franse staat een werkbeurs en daardoor kon ze een aantal jaren in Parijs wonen en werken.