Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. - Verkocht

Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. kopen? Bied vanaf 50!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. kopen? Bied vanaf 50!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. kopen? Bied vanaf 50!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. kopen? Bied vanaf 50!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. kopen? Bied vanaf 50!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. kopen? Bied vanaf 50!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. kopen? Bied vanaf 50!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenets ‘ Ploeger ‘. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

180 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Hans Heijman (1951)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
Lijst74 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9
Met r.o. Hans Heijman 1992 en l.o. Ploeger. In het midden e/9.In de linker benedenhoek zit een klein krasje in de kunststofplaat.

Hans Heijman (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

180 verkochte items
59 cm
74 cm
41 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-06-2019 om 14:12
Eindtijd:29-06-2019 om 15:45
Maarten1952
29 jun. / 15:38
€ 50