Bouke Ylstra - Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets
Herman Brood - Moeder en Kind - gesigneerd en genummerd 191/350
Rudolf Möller - leerling Corinth - parkgezicht - tempera - 1931 -Novembergruppe Berlijn
Herman Brood - Zeefdruk: Kook van jou
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 44/99 |
Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui, prentmaat 70 x 80 cm en met passe partout 70 x 80 cm. Verkeert in perfecte staat. Gedrukt in een oplage van 99 exemplaren, dit is nummer 44. Kan worden afgehaald met passe partout in de schatkamer van Rotor in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 31-10-2022 om 12:31 |
Eindtijd | 7-1-2023 om 9:27 |