Hans Koopman - handgesigneerde litho | 'Tafel bank' | 1993

Hans Koopman - handgesigneerde litho | 'Tafel bank' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!
Hans Koopman - handgesigneerde litho | 'Tafel bank' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - handgesigneerde litho | 'Tafel bank' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - handgesigneerde litho | 'Tafel bank' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - handgesigneerde litho | 'Tafel bank' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - handgesigneerde litho | 'Tafel bank' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!Hans Koopman - handgesigneerde litho | 'Tafel bank' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Koopman (1953)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 exemplaren
Fraaie litho van de hand van de Rotterdamse kunstenaar Hans Koopman.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd.

Het geheel verkeer in nette conditie.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 27,00
Naar Duitsland € 27,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 45,00

Hans Koopman (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  JJvanWijk
909 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
66 cm
51 cm