5. Hans Koopman

Hans Koopman (1953)

10 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Hans KOOPMAN (Rotterdam 1953)

graficus en schilder

Het werk van J.A. Hans Koopman is in diverse collecties opgenomen. Hans Koopman vindt zijn onderwerpen op wandelingen door de stad en in rondzwervende spullen in atelier of huis. Een realistsche weergave is veel minder belangrijk dan de opbouw van kleurvlakken en verfhuid.

10 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans Koopman - Bedbank - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 25!

Hans Koopman - Bedbank - Lithografie, Kleine Oplage

Geplaatst doordaanj

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 25!

Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage

Geplaatst doordaanj

Jaartal1977
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Koopman - Slaapkamer - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 30!

Hans Koopman - Slaapkamer - Lithografie, Kleine Oplage

Geplaatst doordaanj

Jaartal1977
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Koopman - Bed - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 25!

Hans Koopman - Bed - Lithografie, Kleine Oplage

Geplaatst doordaanj

Jaartal1977
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Koopman - Stilleven met theepotje kopen? Bied vanaf 45!

Hans Koopman - Stilleven met theepotje

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Koopman - kleurenlitho - 'Watertaxi' - Oplage 30 exemplaren (Eigen druk) kopen? Bied vanaf 70!

Hans Koopman - kleurenlitho - 'Watertaxi' - Oplage 30 exemplaren (Eigen druk)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hans Koopman - De Maas kopen? Bied vanaf 40!

Hans Koopman - De Maas

Geplaatst doorPVH

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Koopman - uit de serie Rotterdam lithostad kopen? Bied vanaf 65!

Hans Koopman - uit de serie Rotterdam lithostad

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Koopman - Litho kopen? Bied vanaf 40!

Hans Koopman - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1989
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst