Hans Truijen - Hans Truijen kleurenlitho - Verkocht

Hans Truijen kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Truijen (1928-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie kleuren litho van Hans Truijen

Titel: Een vrouw en een vaas
Jaartal: 1992
Afmetingen beeld: 30 cm x 38,5 cm (afmetingen blad: 39 cm x 47 cm)
Oplage: 524/800
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Ingelijst: Nee
Materiaal: Litho op geschept papier