| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie kleuren litho van Hans Truijen
Titel: Een vrouw en een vaas
Jaartal: 1992
Afmetingen beeld: 30 cm x 38,5 cm (afmetingen blad: 39 cm x 47 cm)
Oplage: 524/800
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Ingelijst: Nee
Materiaal: Litho op geschept papier
| Transport | |
| Garantie | |