18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk, Riverlandschap, van Harry Gerritzuit uit 1997. Formaat 68 x 50 cm. Afgedrukt in een oplage van 90 exemplaren is dit nummer 40. De zeefdruk is in perfecte staat en kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 22-4-2017 om 20:31 |
Eindtijd | 30-4-2017 om 10:31 |