Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' - Verkocht

Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' kopen? Bied vanaf 175!

Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' kopen? Bied vanaf 175!Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' kopen? Bied vanaf 175!Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' kopen? Bied vanaf 175!Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' kopen? Bied vanaf 175!Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' kopen? Bied vanaf 175!
  • Harry van der Wee (1918)
Type kunstwerkSchilderij
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek van Harry van der Wee. Titel: 'Verlaten gebied'. Afmetingen incl lijst: H52 x b62cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b47cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt op aanvraag gemaild.

Hendrikus Arnoldus Harry van der Wee geboren te Utrecht op 23 maart 1918 overleden te Soest op 26 Augustus 2019
Leerling van de Vrije Akademie Artibus te Utrecht.
Schildert en tekent in expressionistische stijl, landschappen, figuren, portretten en later abstract.
Lid van St. Lucas te Amsterdam en De Ploegh te Amersfoort.
Werkzaam in:
Utrecht 1969
Soest 1979
Literatuur:
Scheen 1969-1970
Jacobs 2000
Exposeerde zowel solo als in groepsverband in den lande en is met werk vertegenwoordigd in tal van nationale- en internationale collecties van bedrijven, instellingen, gemeentes en particulieren.
Van der Wee gezegend met een goed gevoel voor understatement merkt dat hij een dagje ouder wordt, het lopen gaat moeizaam, hij hoort slecht en in één oog is het zicht zo goed als verdwenen.
Met echtgenote Liesbeth koestert de Soester zijn zelfstandigheid en de tripjes met die jonge vrienden onder wie de 68-jarige Amersfoortse kunstenares Wilma Luigjes naar exposities dicht bij huis maar bijvoorbeeld ook naar het Haagse Gemeentemuseum.
Daar zag hij de overzichtstentoonstelling van Mondriaan ik heb ervan genoten, ik vind het wel interessant dat lijnenspel.

Wat lichte craquelé  aan de onderzijde. Zie foto's.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00

Harry van der Wee (1918)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
6255 verkochte items
Alle items van deze verkoper (567)
62 cm
52 cm
47 cm
37 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd23-8-2022 om 9:33
Eindtijd19-2-2023 om 12:30
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken