Hein Stork - Landschap

Hein Stork - Landschap kopen? Bied vanaf 80!

Hein Stork - Landschap

Verkoopprijs: € 80,00

Hein Stork - Landschap kopen? Bied vanaf 80!Hein Stork - Landschap kopen? Bied vanaf 80!Hein Stork - Landschap kopen? Bied vanaf 80!Hein Stork - Landschap kopen? Bied vanaf 80!Hein Stork - Landschap kopen? Bied vanaf 80!Hein Stork - Landschap kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Hein Stork (1924-1993)
Jaartal1974
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5 exemplaren

Fraaie linosnede op dik papier met een zeer kleine (5 stuks) oplage.

Potlood gesigneerd en gedateerd '74 rechtsonder en genummerd 3/5 linksonder.
Beeldmaat 38,5x47 cm. Bladmaat 39,5x47 cm. Losbladig.

Aangetekende verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 15,00 euro.
Buitenland op aanvraag.

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:27-10-2019 om 22:06
Eindtijd:10-11-2019 om 20:08

Biedingen (1):

Pelmolen
10 nov. / 19:35
€ 80