Helena van der Kraan - VISTA - Verkocht

Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Helena van der Kraan (1940-2020)
Jaartal2002
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Helena van der KraanOffsetlitho uitgegeven ter glegenheid van de tentoonstelling van Helena van der Kraan bij xx multiple galerie.niet gesigneerd

Helena van der Kraan (1940-2020)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
62 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 11:46
Eindtijd:13-12-2020 om 13:20
Biedingen (6)
Vanderhoeven53
13 dec. / 12:31
€ 25
leadebont
13 dec. / 12:30
€ 20
Vanderhoeven53
13 dec. / 12:30
€ 15
leadebont
11 dec. / 08:22
€ 10
adver77777
11 dec. / 08:22
€ 5
leadebont
10 dec. / 15:16
€ 1