Henc van Maarseveen - linsosnede - 1966

Henc van Maarseveen - linsosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Henc van Maarseveen - linsosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Henc van Maarseveen - linsosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!Henc van Maarseveen - linsosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
  • Henc van Maarseveen (1926-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Linosnede van Henc van Maarseveen. Jaar: 1966. Abstracte compositie in zwart en groen. Afmetingen werk: H35.5 x B49cm. Afmetingen voorstelling: H26.5  x B43. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
 Het werk is in goede staat. Literatuur: Boek Grafisch gezelschap de Luis, bladzijde 123/nummer 66-3.

Het werk is in goede staat. De rand om het werk heen heeft wat "golfjes" in het papier. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op.

Henc van Maarseveen (1926-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (307)
49 cm
35.5 cm
Starttijd:27-04-2020 om 14:59
Eindtijd:08-05-2020 om 21:36
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland