Ets door Hendrik Johannes Haverman. Voorstelling van een oude dame in dracht op een stoel. Losbladig, beeldmaat 16x14, bladmaat 45x33 Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o.: 'H.J.Haverman 1893' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00