5. Hendrik Johannes Haverman

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)

4 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Hendrik Johannes HAVERMAN (1857-1928)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Hendrik Johannes Haverman - Oude dame in een stoel - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Hendrik Johannes Haverman - Oude dame in een stoel - Ets

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1893
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hendrik Johannes Haverman - Litho in de originele lijst, Oosterse markt in Tanger - 1895 kopen? Bied vanaf 45!

Hendrik Johannes Haverman - Litho in de originele lijst, Oosterse markt in Tanger - 1895

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorkunst_ikhebje

Jaartal1895
TechniekLitho
Afmetingen36.5 cm x 45 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Hendrik Johannes Haverman - Portret van een onbekende heer kopen? Bied vanaf 50!

Hendrik Johannes Haverman - Portret van een onbekende heer

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik Johannes Haverman - Krijttekening 'Kindje belaagd door ganzen' (1876) kopen? Bied vanaf 350!

Hendrik Johannes Haverman - Krijttekening 'Kindje belaagd door ganzen' (1876)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBabetteClaassenFineArt

Jaartal1876
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen36 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst