Hendrikus IJkelenstam - Dorpsgezicht met cafe. - Verkocht

Hendrikus IJkelenstam - Dorpsgezicht met cafe. kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 30,00

Hendrikus IJkelenstam - Dorpsgezicht met cafe. kopen? Bied vanaf 15!Hendrikus IJkelenstam - Dorpsgezicht met cafe. kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Artseller
FA. (10)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
  • Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23.4 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend,niet genummerd
Deze ets is gemonogrammeerd in de plaat en extra met potlood gesigneerd, rechts onder.

Geen beschadigingen,geen vouwen

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:25-04-2019 om 17:02
Eindtijd:09-05-2019 om 21:40
Biedingen (4)
163bro55
09 mei / 21:29
€ 30
MIJk
09 mei / 21:13
€ 25
163bro55
09 mei / 20:25
€ 20
MIJk
06 mei / 21:22
€ 15