Hendrikus IJkelenstam - Slapende Frans

Hendrikus IJkelenstam - Slapende Frans kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus IJkelenstam - Slapende Frans kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus IJkelenstam - Slapende Frans kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus IJkelenstam - Slapende Frans kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus IJkelenstam - Slapende Frans kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus IJkelenstam - Slapende Frans kopen? Bied vanaf 40!
  • Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1929
Techniek Potlood
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15.2 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi portret van een man die een dutje doet.

Titel: Frans (?)
Gesigneerd met monogram: YK
Jaar: 1929

Afmetingen:
15,2 x 12, 5 cm

De conditie is goed.

Ophalen of verzenden
papier is verouderd
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00