Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
G2 15
Henk Broer
Stilleven met Poppen
Olieverf op doek
72 x 60 cm
60 x 50 cm
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Lijst is gedateerd | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam of breda, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam of Breda, Nederland |
Starttijd | 9-9-2021 om 19:34 |
Eindtijd | 20-9-2021 om 11:04 |