5. Henk Broer

Henk Broer (1904-1986)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Henk BROER (Amsterdam 1904 - 1986)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Henk Broer - Tekening: Gelukkig 1957 + catalogus Henk Broer 1967 Museum Arnhem kopen? Bied vanaf 45!

Henk Broer - Tekening: Gelukkig 1957 + catalogus Henk Broer 1967 Museum Arnhem

Geplaatst doorGoedgevonden

Eindtijd29-07-2021 om 22:09

Jaartal1957
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen36 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Broer - Stilleven met Poppen - Lithografie, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Henk Broer - Stilleven met Poppen - Lithografie, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd02-08-2021 om 21:46

Afmetingen72 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst