Henk Visch - Litho 1991

Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!
Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!Henk Visch - Litho 1991 kopen? Bied vanaf 95!
  • Henk Visch (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 42 x 29.7 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 25
Litho van Henk Visch op A-3 formaat. Linksonder genummerd: 17 van 25. Rechtsonder gesigneerd. In nieuwe Barth lijst met ontspiegeld glas.

Nieuwe Barth lijst met eenzijdig ontspiegeld glas.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 9,05
Naar België € 12,50

Henk Visch (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Tijdgeest
Lid sinds 2024
5 verkochte items
Alle items (4)
31 cm
43 cm
29.7 cm
42 cm