Henk Visch - Litho - Verkocht

Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 80!
Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 80!Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 80!Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 80!Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 80!
  • Henk Visch (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/50
Litho van henk Visch, gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood.

Verzending tussen twee plaatjes, 8,25, aangetekend 9,95

Henk Visch (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
29.5 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 14:59
Eindtijd:26-06-2020 om 19:54
SB100
26 jun. / 15:16
€ 80