Henk Visch - Portret uit de reeks To You

Henk Visch - Portret uit de reeks To You kopen? Bied vanaf 40!
Henk Visch - Portret uit de reeks To You kopen? Bied vanaf 40!Henk Visch - Portret uit de reeks To You kopen? Bied vanaf 40!Henk Visch - Portret uit de reeks To You kopen? Bied vanaf 40!Henk Visch - Portret uit de reeks To You kopen? Bied vanaf 40!Henk Visch - Portret uit de reeks To You kopen? Bied vanaf 40!Henk Visch - Portret uit de reeks To You kopen? Bied vanaf 40!
  • Henk Visch (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 40
Klein portret van Henk Visch op A-vier formaat (21 x 29,7 cm). Linksonder gesigneerd en genummerd: 37 van oplage 40. Maakt deel uit van een reeks van 12 portretten uit 1995 met de titel To You. Het papier is geler dan op sommige foto's te zien is, maar daardoor steken de witte plekken beter af (wat waarschijnlijk de bedoeling was van de kunstenaar). Verzending in overleg of afhalen in Maastricht.

Conditie: Zeer Goed
Inclusief nieuwe aluminium lijst met ontspiegeld glas.
Afmetingen
29.7 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst
31 x 22 cm (h x b)
Ingelijst in nieuwe aluminium Barth lijst met eenzijdig ontspiegeld glas.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00

Henk Visch (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Tijdgeest
Lid sinds 2024
6 verkochte items
Alle items (1)
22 cm
31 cm
21 cm
29.7 cm