Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep - Verkocht

Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!
Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - landschap met sloep kopen? Bied vanaf 40!
  • Henri C. Mac-Lean (1898-1972)
DragerHardboard
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op board van Henri Carl Mac Lean (1898 Rotterdam-1972 Rotterdam) in zeer goede staat. Het werk is te dateren rond 1960. Links onder gesigneerd H.C. Mac Lean. Niet gedateerd. Sticker van lijstenmakerij/kunsthandel C.D. van de Geer, Den Haag.

De algehele conditie van het werk zelf is goed. Geen craquelé of verf die losgelaten is. Geen retouches en geen beschadigen. Aan de lijst zijn wel enkele beschadigingen (zie foto's)

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-10-2022 om 16:41
Eindtijd:11-11-2022 om 22:45
HarryStein
11 nov. / 08:52
€ 40