Edouard Joseph Goerg - JEAN PAUL SATRE
14k wit gouden collier met een solitair hanger met briljant geslepen diamant
14k rosé gouden collier - 45 cm lang
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Henri Matisse
Portrait
prachtig lithografie uit
Revue Verve 1939 uitgave no. 5/6
uitgever E.Tériade , Paris
Lithografie Mourlot , Paris
met op de achterkant litho van Rousseau
afmetingen blad 26 x 35 cm
afmetingen beeld 87,7 x 25,5 cm
randen licht verkleurd , beeld in parachtige staat