Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Henri Plaat - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Henri Plaat (1936)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2013
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen15.5 x 32.5 cm (h x b)
Incl. lijst32.5 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Verfbreuk op het werk, dit kan wellicht de bedoeling zijn geweest van de kunstenaar. Verder zit er tussen het passe-partout en het glas vuil.