Henri Plaat - Zonder titel - Verkocht

Henri Plaat - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Henri Plaat - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Henri Plaat - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Henri Plaat - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  EelArt
FA. (1)

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Henri Plaat (1936)
Jaartal2012
TechniekGouache
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie Henri Plaat gouache van Henri Plaat uit 2012 in nieuwstaat.

Verzending naar Nederland en België mogelijk.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-01-2021 om 15:06
Eindtijd:04-02-2021 om 20:26
BOW80044
31 jan. / 19:33
€ 45