Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen

Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
  • Herman Bieling (1887-1964)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vier boksimpressies door Herman Bieling
Werken in inkt / potlood / stift
Allen losbladig, grootste beeldmaat 23x30
Tekening rechtsboven voorzien van signatuur 'Bieling', overige werken allemaal met atelierstempel 'HB'
Herkomst: familie van de kunstenaar
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Sluit over 6d 16u 38m 17s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-01-2023 om 16:24
Eindtijd:04-02-2023 om 19:56