Hilo Chen - "Sunbathers on the Roof" 1981 - Editie 30 AP - met de hand gesigneerd en genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30.5 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.