Een grote ingelijste zeefdruk uit ca. 1996 van de Nederlandse kunstenaar en popartiest Herman Brood (1946-2001). -Handgesigneerd met zilverstift door Herman Brood en genummerd met potlood: nr. 428 van 500, Limited Edition. -Ingelijst in de originele zwarte aluminium lijst met passe-partout en glasplaat. Kan zo aan de muur. -Afmetingen: Lijst, 71 x 91 x 2 cm. Beeld, ca. 51 x 68 cm. -Herkomst: Uitgegeven door ‘Brood & Spelen’, ArenA Amsterdam. Bij de zeefdruk zit een genummerd certificaat (nr. 428) met daarop de gedrukte signaturen van Herman Brood en van Jan Gaasterland (zie de 3 laatste foto’s). Jan Gaasterland (1942-2008) was van 1994 tot 2000 directievoorzitter van de ArenA. De zeefdruk zal dus uit die periode zijn. -Conditie: De zeefdruk en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De zwarte aluminium lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
Hermanus (Herman) Brood (1946-2001) was naast zanger ook kunstschilder, pianist, acteur en auteur. Hij onderscheidde zich door zijn kenmerkende zangstem en muzikale diversiteit. Hij was de Nederlandse belichaming van het credo Sex, drugs & Rock 'n' Roll.
Afhandeling: Let op A.U.B. : -Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk niet per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen. -U kunt in Nederland en België eventueel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”. (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor dit werk: € 47,49.
Zeer Goed
De zeefdruk en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De zwarte aluminium lijst heeft slijtplekjes. Inclusief certificaat. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
koeriersdienst