Herman Brood - VW Beetle - Verkocht

Herman Brood - VW Beetle kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - VW Beetle kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood - VW Beetle kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood - VW Beetle kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood - VW Beetle kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood - VW Beetle kopen? Bied vanaf 350!Herman Brood - VW Beetle kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Herman Brood (1946-2001)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 49 cm (h x b)
Lijst66 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie kleurrijke zeefdruk van Herman Brood.

Fraai ingelijst door in een blauwe houten lijst met dik frans passe partout.

Genummerd exemplaar en uiteraard met zwarte marker gesigneerd.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(84)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

225 verkochte items
71 cm
66 cm
49 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 10:06
Eindtijd:29-05-2022 om 10:00
Avanouwerkerk
27 mei / 17:53
€ 350