Herman Brood - Zeefdruk: Future Lease- (Zeer nette lijst!) - Verkocht

Herman Brood - Zeefdruk: Future Lease- (Zeer nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 339,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Zeefdruk: Future Lease- (Zeer nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Zeefdruk: Future Lease- (Zeer nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Zeefdruk: Future Lease- (Zeer nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Zeefdruk: Future Lease- (Zeer nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 55 cm (h x b)
Lijst74 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage152/300

Ingelijste zeefdruk  van Herman Brood. Titel: Future Lease. Nummer: 152/300. Afmetingen incl lijst: H74 x b86cm. Afmetingen voorstelling: H41 x b55cm. Het werk zit keurig ingelijst, voorzien van verdiept passepartout. Het werk kan zo thuis aan de muur!

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in sGravenzande( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

In zeer goede staat. Het werk kan zo thuis aan de muur!

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
86 cm
74 cm
55 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 339,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2020 om 14:45
Eindtijd:26-06-2020 om 20:07
harrybeullens
26 jun. / 15:54
€ 295